Image description

HLEDÁTE VHODNÉ IZOLAČNÍ ŘEŠENÍ?

Nevíte jaký izolační materiál použít? Kontaktujte nás, zpracujeme Vám nezávaznou nabídku.

Image description

Jsme na trhu již 25 let

Naše firma nabízí široký sortiment produktů pro izolační práce. Naše profesionalita a zaručená kvalita poskytovaných služeb již byla prokázána na řadě zakázek. Spokojený zákazník je pro nás základním pilířem našich služeb.

Již řadu let bojujeme s vlhkostí a deštěm. Pomáháme udržet kvalitu bydlení a nohy v suchu. Jsem lékaři střešních krytin s mnoha čtverečnými metry za sebou. Pracujeme u komína i v zahradě. Umíme izolovat střechy, bazény, jezírka, provádíme zemní izolace.

Pracujeme s kvalitními materiály, které jsme mnohokrát prověřili. Výrobci jako FIRESTONE, ... nám nejsou cizí. Provádíme izolace z PVC fólií, EPDM plachet, asfaltových pásů. Pro maximální spokojenost zákazníka vyrábíme pod značkou Roof Drains unikátní střešní doplňky z nerezových materiálů. Jsme jediní výrobci v Evropě. Bude nám ctí poskytnout Vám naše služby.

Za naší práci si stojíme. Zajistíme Vám pravidelné kontroly a revize hydroizolačních systémů. Dlouholetá tradice naší firmy je zárukou pro kvalitní a dostupný pozáruční servis.

Naši prioritou je kvalitně odvedená práce. Jsme držiteli certifikátu kvality QMS. Neustále rozšiřujeme odbornou způsobilost naších zaměstnanců. Zaručujeme profesionalitu. Jsme školení na montáž hydroizolačních systémů vyhlášených značek.

Hydroizolace

S čím pracujeme?

Image description

PVC a TPO systémy

Systém PVC a TPO je chytrá volba, pokud hledáte střešní systém světlého odstínu, příznivý k životnímu prostředí, který zároveň kombinuje estetický vzhled s vynikající odolností proti ultrafialovému záření, stárnutí a vynikající pevnost spojů.

Image description

EPDM systémy

Hydroizolační systém EPDM nabízejí množství variant použití, jako systém, kde je EPDM membrána přitížená štěrkem nebo dlaždicemi, celoplošně přilepená k podkladu nebo mechanicky přikotvená k podkladu různými typy kotvení.

Image description

Asvaltové systémy

Použití asfaltových materiálů na hydroizolace plochých střech má v celé Evropě i u nás velmi dlouhou tradici. Dnes nejrozšířenější je používání asfaltových (bitumenových) nastavitelných pásů.

Image description

PVC systémy

Systém PVC je určen k izolaci staveb proti zemní vlhkosti, tlakové vodě, agresívním látkám a radonu.

Image description

Asfaltové systémy

Asfaltové izolační pásy jsou elastomerické a jsou vhodné v nejnáročnějších podmínkách pozemního a inženýrského stavitelství. Využívají se na izolace základových desek, spodních staveb proti tlakové vodě a provádění protiradonové bariéry.

Image description

Sanační systémy

Systémové řešení pro sanaci vlhkého zdiva, které spočívá jak v opatření pro obnovu nefunkčních, nebo neexistujících hydroizolačních vrstev, tak v následných opatřeních odstraňujících projevy vlhkosti ve zdivu.

Image description

EPDM a PVC jezírka

Pro realizaci používáme EPDM fólie pro zahradní jezírka. Jedná se o velmi pružný a elastický materiál s životností minimálně 40 let. Levnější variantou jsou pak PVC fólie s životností 10-15 let

Image description

PVC Bazény

Bazénová fólie je určena pro vrchní pohledovou vrstvu bazénů soukromých i veřejných. Fólie má vynikající užitné vlastnosti, příjemný omak a slouží jako zábrana proti ztrátám vody průsakem a pro zlepšení estetického vzhledu bazénu.

Image description

E-SHOP Střešní vtoky

Internetový obchod s unikátním nerezovým odtokovým systémem plochých střech. Díky svěrnému kruhu je systém použitelný pro všechny druhy izolací. System je nadčasový, lze rychle namontovat a za příznivou cenu pořídit.

Fotogalerie

Naše práce