Návrh a výroba prototypů

Přemýšlíte, jak vytvořit produkt, který na trhu chybí? Pomůžeme vám s celým procesem. Připravíme grafický návrh i konstrukční řešení, vyrobíme prototyp a zajistíme výrobu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Celý proces proto začíná konzultací, abychom pochopili vaši vizi. Podle toho vytvoříme grafický návrh, který můžeme upravit přesně podle vašich představ.

Následně připravíme technologické a konstrukční řešení a vyrobíme prototyp. Jakmile je prototyp dostatečně otestovaný, začneme s kusovou či sériovou výrobou.

Pokud už máte připravenou vlastní dokumentaci, vyrobíme prototyp na zakázku podle vašich podkladů.

Jsme zkušený tým odborníků s 25 lety zkušeností v oboru a certifikátem kvality QMS. Garantujeme vám maximální profesionalitu a preciznost práce.

Požádejte o nezávaznou cenovou nabídku nebo rovnou pošlete objednávku přes kontaktní formulář níže.

  • Grafické návrhy
  • Konstrukční a technické řečení
  • Výroba prototypů
  • Kusová i sériová výroba

Návrh a výroba prototypů

Grafické návrhy

Pomocí programů SolidWorks a Corel vytváříme grafické návrhy, díky kterým získá vize vašeho nového produktu první reálnou podobu.

Konstrukční a technická řešení

V přehledné dokumentaci dopodrobna sepíšeme vše, co je potřeba pro výrobu produktu.

Výroba prototypů

Prototypy i finální produkty vyrábíme z kovu, plastu i nekovových materiálů na jednoúčelových či CNC řízených strojích v závislosti na výrobním procesu.

Kusová i sériová výroba

Finální verzi nového produktu pro vás můžeme také dále vyrábět. Spolupracujeme s firmami z elektroprůmyslu, strojírenství, farmacie, potravinářství a dalších.

Kontaktujte nás

Chcete nezávaznou nabídku, zodpovědět dotaz nebo rovnou objednat?
Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám obratem ozveme.

Top